خرید بک لینک

مدل سفره عقد
اخبار بانک و بیمه
خرید بک لینک ارزان
انجام پروژه متلب
تور تایلند
ترنم باران

ترنم باران

ترنم باران

ضرورت استفاده از نرم افزار حسابداری

حسابداری را علم تشخیص و ثبت و گزارشگری رویدادهای مالی تعریف می کنند. بر اساس این تعریف باید ابتدا رویدادهای مالی را تشخیص داد و سپس آن رویدادهای مالی را ثبت نمود و در نهایت آنها را گزارش کرد تا استفاده کنندگان بتوانند بر اساس آن گزارشات تصمیمات بهتری بگیرند.

در کتب حسابداری تاریخچه حسابداری را به صورت زیر بیان می کنند: 

در زمانهای گذشته که داد و ستد کالا بین اروپا و خاورمیانه افزایش یافت موجب شد تا دیگر نتوانند هر یک به صورت جداگانه به ثبت و مدیریت رویدادهای مالی بپردازند. قرار شد که یک سیستم مستند سازی معاملات ایجاد شده و قوانینی برای آن وضع شود.

در طول سالها علم حسابداری تکمیل شد اما اصول آن به صورت یکسان باقی ماند. در حال حاضر علم حسابداری آنقدر پیشرفت کرده است که در سطح دکتری در دانشگاهها تدریس می شود و استانداردهایی در سطح جهان و بین الملل برای آن تهیه شده است که به IFRS مشهور است. هر کشوری هم برای خود دارای استاندارد حسابداری است.

بیشتر موسسات مالی هم از انواع مختلفی از نرم افزارهای حسابداری استفاده می کنند. این موسسات که به کسب و کارها خدمات مالی ارائه می دهند ، برای این که سطوح در آمد ، هزینه و سرمایه این شرکت ها را ثبت کنند از نرم افزار حسابداری استفاده می کنند. یکی از نرم افزار های حسابداری که موسسات مالی می توانند از آن استفاده نمایند نرم افزار حسابداری باتیز محصول شرکت داده پردازان ارگس می باشد.

رشد روز افزون معاملات در سطوح وسیع و ورود کامپیوتر به عنوان یک ابزار مفید در زندگی انسانها ، باعث شده است که انجام حسابداری بدون نرم افزار حسابداری غیر قابل تصور شود.

سیستم های مالی و نرم افزارهای حسابداری غیر از آنکه مشکلات و موانع حسابداری به شیوه سنتی را از بین برده است امکانات جانبی دیگری را از جمله بالا بردن سرعت و دقت در ثبت و پردازش اطلاعات و گزارشگری نیز در اختیار استفاد کنندگان قرار دهد.

 

آیا نرم افزار حسابداری می تواند جایگزین حسابدار شود؟

نرم افزار های حسابداری همانطور که گفته شد یک ابزار هستند و ابزار در خیلی از جاها نمی تواند جایگزین انسان شود. به همین صورت نرم افزار حسابداری نمی تواند جایگزین یک حسابدار شود. اما زمانی که از یک نرم افزار حسابداری استفاده می کنیم ، یک سری کارهای تکراری از روی دوش حسابدار برداشته می شود و حسابدار شما به جای انجام برخی از کارهای تکراری می تواند اطلاعات مالی و حسابداری را برای شما تحلیل کرده و از آن اطلاعات دقیق مدیریتی برای شما استخراج کند.

این می تواند برای شما یک امتیاز و مزیت رقابتی شود. شما اطلاعات مالی تحلیل شده دارید نه یک سری اطلاعات مالی خام .

نرم افزارهای حسابداری خوب و مناسب می توانند گزارشات مورد نیاز یک حسابدار رابه صورت ماهانه ، فصلی ( مانند آن چیزی که شما در گزارشات فصلی نرم افزار حسابداری باتیز می توانید مشاهده نمایید ) و صورتهای مالی اساسی سالانه در اختیار شما قرار دهند. گزارشات تهیه شده را می توانید هم به صورت پرینت و هم می توانید به صورت یک گزارش الکترونیکی در اختیار حسابدار خود قرار دهید .


در مقالات دیگری در سایت شرکت داده پردازان ارگس ، برخی مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری را برای شما بازگو می کنیم. همچنین مقالاتی در زمینه نرم افزار اتوماسیون اداری از جمله اتوماسیون اداری قلم محصول شرکت داده پردازان ارگس آمده است.

 

حسابداري مدیریت و حسابداري فرامتغیر

طرفداران تئوري محدودیت ها اظهار می دارند که معیار هاي حسابداري رایج مخالف بهبود راندمان بنگاه اقتصادي در اثر نتایج تئوري محدودیت ها است.

البته باید به این نکته توجه داشت که این تاثیر محدود به میزان سربار اختصاص داده شده به کار در جریان ساخت است. افزون بر این تاثیر یک اثر "منحصر بفرد" روي اولین اجراي تئوري محدودیت ها است و تنها زمانی بروز می کند که کمیت کار در جریان ساخت کاهش پیدا می کند.


برغم اظهار نظر هاي مختلف، تئوري محدودیت ها با حسابداري مدیریت چه از نظر تئوري و چه از نظر علمی سازگار بوده که این مطلب قبلا در کتاب معروف "هدف" گلدرات آمده است . هدف به حداکثر رساندن فرامتغیر همزمان با کاهش در سرمایه گذاري و هزینه هاي عملیاتی را می توان همانند قانون قدیمی حسابداري دانست


که قبل از انتشار کتاب "هدف" در کتاب ها آمده بود . روش گلدرات را اغلب حسابداري فرامتغیر می گویند.


برخی هزینه یابی بر مبناي فعالیت و حسابداري فرامتغیر را در مقابل یکدیگر قرار می دهند . در حالیکه هر دوي آنها نقش افزایش اطلاعات را دارند و هر کدام در جهتی به فرایند تصمیم گیري مدیران کمک می کنند.

هزینه یابی بر مبناي فعالیت نمی تواند در خصوص اینکه تجارت چگونه می تواند پول ایجاد کند، یا چگونه تولید زیادي وجود داشته باشد یا سریع تولید شود چیزي به شما بگوید ... حسابداري فرامتغیر یک سیستم هزینه یابی نیست بلکه یک معیار ارزیابی عملکرد است


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در جمعه 3 دی 1395ساعت 13:08 توسط علی کمانکش | | بازدید : 109

نقش علاقه در طراحی سایت حرفه ای

یکی از مواردی که باید در هر کاری لحاظ شود علاقه داشتن به انجام آن کار است. اگر در هر کاری از جمله در طراحی سایت علاقه وجود داشته باشد آنگاه در آن کار حتما موفق خواهید شد.

اگر علاقه شما به طراحی سایت به حد اعلا برسد به طوری که عاشق طراحی سایت شوید آنگاه یکی از موفق ترین افراد در طراحی سایت خواهید شد. یکی از افرادی که به این قضیه بسیار اهمیت می داد و در سخنرانی های خود آنرا برای دیگران بازگو می کرد استیو جابز بود. این مرد که اپل را از خطر ورشکستگی نجات داد و آنرا به یکی از برندهای برتر دنیا تبدیل کرد همیشه شعارش این بود: عمر کوتاه است پس کاری را انجام دهید که عاشق آن هستید.

در یکی از فیلم هایی که در آپارات گذاشته ام ای مطلب را از استیو جابز گذاشته ام که همیشه باید سراغ کاری بروید که عاشق آن هستید.

بنابراین ابتدا علاقه خود را مورد بررسی قرار دهید ببینید که چقدر به حرفه طراحی سایت علاقمند هستید و سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهد یک طراح سایت شوید و یا نه؟

علاقه به طراحی سایت چیزی نیست که یک شبه به دست بیاید و یا یک شبه از بین برود. بلکه به مرور ایجاد می شود. البته اگر زمینه آنرا در خود ایجاد کرده باشید.

انسان ذاتا نسبت به چیزهایی که در آن تبحر دارد علاقمند می شود و آنرا دنبال می کند و از چیزهایی که برایش نامانوس هستند فراری است. همه شما در دبیرستان با ریاضیات سروکار داشته اید.

آیا به عنوان یک محصل در مقطع دبیرستان به ریاضیات علاقمند بوده اید. پاسخ شما رابطه مستقیمی به نمرات شما دارد. اگر بگویید علاقه داشته ام من می توانم حدس بزنم که نمره شما در درس ریاضی خوب بوده است و اگر بگویید که علاقه ای به ریاضی نداشته اید من هم پیش خودم فکر می کنم که نمره شما در درس ریاضی خوب نبوده است.

در مورد طراحی سایت هم همینطور است. اگر ساتی طراحی کنید و خوب از کار درآید و دیگران شما را تشویق کنند آنگاه این باعث ایجاد یک علاقه به طراحی سایت می شود ولی اگر سایتی برای شخصی طراحی کنید که خوشش نیاید و شما را شماتت کند آنگاه شما اگر از اعتماد به نفس کافی برخوردار نباشید ممکن است که کلا کار طراحی سایت را کنار بگذارید.

پس قبل از هر کاری سعی کنید که دو چیز را مد نظر داشته باشید.

1- هر انسانی در کاری موفق می شود که به آن علاقه داشته باشد

2- علاقه باعث بالا رفتن کیفیت و بالا رفتن کیفیت باعث تشویق دیگران و در نتیجه ازدیاد علاقه می شود.

 


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در سه شنبه 30 آذر 1395ساعت 11:54 توسط علی کمانکش | | بازدید : 113

سند حسابداری عملیات در نرم افزار حسابداری

در اکثر نرم افزار های حسابداری موجود در بازار ایران عملیاتی برای ثبت خرید و فروش و برگشت از خرید و برگشت از فروش وجود دارد. هر کدام از این فرمهای عملیاتی در برنامه حسابداری حداقل یک برگ سند حسابداری بصورت اتوماتیک صادر می کنند. البته در نرم افزار های حسابداری سند به صورت موقت صادر می شود و مدیر مالی پس از رویت سند، آنرا تایید می کند. از آن به بعد عملیات ثبت شده در سیستم قابل تغییر و یا حذف نمی باشد.

اسنادی که توسط عملیات موجود در نرم افزار حسابداری به صورت خودکار تولید می شوند، در قسمت ثبت و اصلاح سند ، قابل اصلاح و یا حذف نیستند و برای تغییر در اینگونه سندهای حسابداری شما بایستی خود برگه مربوطه را باز کرده و اصلاح کنید در اینصورت نرم افزار حسابداری سند ثبت شده آنرا نیز اصلاح خواهد کرد. و یا اگر عملیات مربوطه را حذف نمایید نرم افزار حسابداری به صورت اتوماتیک سند حسابداری صادر شده توسط آن عملیات را حذف خواهد کرد.

در این مقاله نحوه ثبت سند حسابداری هر کدام از عملیات چهارگانه خرید و فروش و برگشت از خرید و برگشت از فروش را شرح خواهیم داد.

 

اسناد معاملاتی یا تجاری

اسناد معاملاتی و یا تجاری شامل خرید، فروش، برگشت از خرید، و برگشت از فروش می باشند. هر گاه یکی از این معاملات در شرکتی انجام شود یک سند حسابداری به صورت اتوماتیک توسط نرم افزار حسابداری تولید می شود.

سند خرید

وقتی جنس یا کالایی از کسی خریداری می کنید، آن جنس یا کالا وارد انبار می شود. بنابراین اگر روش ثبت موجودی کالای شما دائمی باشد ، آنگاه سند حسابداری آن که به صورت اتوماتیک به این صورت ثبت می شود که حساب موجودی کالا در انبار بدهکار و حسابهای پرداختنی با تفضیلی شخص فروشنده بستانکار می شود.

فرض کنید جمع اقلام خریداری شده 100 ریال بوده است آنگاه سند حسابداری که ثبت می شود به صورت زیر است. 


حساب موجودی انبار / تفضیلی انبار    بابت خرید کالا    100    بدهکار 
مالیات بر ارزش افزوده                                                9        بدهکار

                            حسابهای پرداختنی / فروشنده                                    109 بستانکارتوجه کنید که کلیه هزینه های جانبی از قبیل هزینه حمل و بسته بندی و ... که برای خرید کالا پرداخت می شود به قیمت تمام شده کالا اضافه می شود.

توجه 2 اینکه مالیات بر ارزش افزوده ، جزء هزینه ها محسوب نمی شود و یک نوع حساب دریافتنی است که به عنوان پیش پرداخت مالیات به حساب می آید. بعدا با مالیات بر ارزش افزوده فروش تهاتر می شود و یا در پایان سال مالی پس گرفته می شود.

 

در نرم افزارهای حسابداری از جمله نرم افزارهای حسابداری شرکت داده پردازان ارگس این نوع سند به صورت اتوماتیک و بدون دخالت کاربر صادر می شود و بر اساس استانداردهای حسابداری صادر می شود. این نوع اسناد به صورت موقت ثبت می شوند و حسابدار و یا مدیر مالی شرکت می تواند آنرا دائم کند. تا قبل از دائم کردن سند ، فاکتور خرید صادر شده قابل اصلاح و یا حذف می باشد ولی بعد از تایید سند حسابداری توسط مدیر مالی ، امکان اصلاح و حذف سند حسابداری در نرم افزار حسابداری وجود نخواهد داشت.

 

یکی از مزایای نرم افزار حسابداری باتیز وجود یک نرم افزار اتوماسیون اداری در داخل آن است که توسط آن می توان نامه های اداری وارده و صادره را ثبت نمود و در شرکت گردش داد. نرم افزار اتوماسیون اداری قلم که محصول شرکت داده پردازان ارگس می باشد دارای زیر سیستم دبیرخانه و همچنین زیر سیستم کارتابل و گردش نامه ها می باشد.


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در سه شنبه 30 آذر 1395ساعت 11:48 توسط علی کمانکش | | بازدید : 101

نمونه نامه ها در اتوماسیون اداری

گروه وبگردی نرم افزار اتوماسیون اداری ارگس در این مقاله دو نمونه نامه اداری فراهم آورده است که می توانید در نامه نگاری خود از آنها استفاده نمایید.

 

نمونه نامه اول مربوط می شود به معرفی به بانک جهت دریافت تسهیلات (وام) . این نمونه کلی است و شما می توانید بر اساس نیاز خود آنرا تغییر دهید. زمانی که این نامه را تایپ می کنید باید شماره و تاریخ هم روی آن درج نمایید.

برای درج شماره و تاریخ باید این نامه را در نرم افزار اتوماسیون اداری ارگس ثبت نمایید تا نرم افزار اتوماسیون اداری ارگس به شما یک شماره نامه صادره اختصاص دهد و سپس تاریخ روز صدور نامه را هم در نامه تایپ می کنید.

توجه داشته باشید که به هیچ وجه نامه ای که به بیرون می فرستید نباید بدون شماره و تاریخ باشد و قبل از ارسال باید در قسمت دبیرخانه نرم افزار اتوماسیون اداری شرکت ثبت گردد.

 

از : شرکت ………………….

به : بانک / موسسه مالی شعبه ……………………….

موضوع : گواهی ضمانت

             با سلام و احترام، بدینوسیله بنا به تقاضای جناب آقای / سرکار خانم ……………..به شماره ملی …… گواهی می شود نامبرده فوق کارمند قراردادی / پیمانی / رسمی و شاغل در این شرکت می باشد و حقوق و مزایای ناخالص ایشان به مبلغ …………… ریال می باشد.

این گواهی بنا به درخواست نامبرده صرفا جهت اطلاع بانک / موسسه فوق الذکر صادر شده و فاقد هرگونه ارزش و اعتبار دیگری می باشد.  ضمانت برادر / خواهر ………..را به مبلغ ……………  ریال به عهده گرفته است این شرکت تعهد می نماید چنانچه وام گیرنده به عللی از پرداخت اقساط در سر رسید معین خودداری نماید با گزارش کتبی بانک تا زمانی که از این مدیریت حقوق می گیرد از حقوق وی و طبق قانون ( یک سوم مجردین و یک چهارم متاهلین ) کسر و به بانک پرداخت نماید.

ضمنا این تعهد فقط در حق وام گیرنده فوق معتبر بوده و درصورت هرگونه انتقال وام به هر شکل به شخص ثالث کان لم یکن محسوب می گردد.

همانطور که در بالا می بینید نامه از طرف شرکت یا سازمان است به بانک. پس نامه اداری صادره دارای یک فرستنده است  که شرکت می باشد و یک گیرنده دارد که بانک می باشد.

موضوع نامه هم مشخص شده است که در اینجا موضوع نامه گواهی ضمانت می باشد. هر نامه اعم از نامه وارده و نامه صادره و نامه های داخلی دارای موضوع می باشد. در نرم افزار اتوماسیون اداری ارگس برای هر نامه باید موضوعی تعیین نمود.

یکی از مواردی که باید در نامه های اداری صادره رعایت نمایید مهر و امضای زیر نامه صادره است. این نامه پس از طی کردن تمامی مراحل بالا باید توسط شخص صاحب امضای مجاز ، امضا شود و سپس مهر شرکت در زیر آن بخورد. نامه بدون مهر و امضای مجاز شرکت از درجه اعتبار ساقط است و هیچ کسی آنرا قبول نمی کند.

پس حتما باید توجه داشته باشید که نامه های صادره ای را که به خارج سازمان می فرستید باید با مهر و امضای مجاز بفرستید تا مورد قبول طرف مقابل قرار گیرد.

 

نکته دیگری که در نامه قید نمی شود ولی شما در نرم افزار اتوماسیون اداری از جمله نرم افزار اتوماسیون اداری ارگس ثبت می کنید ، روش ارسال نامه است. در نامه صادره قید نمی شود که نامه به چه صورتی ارسال می شود ولی در نرم افزار اتوماسیون اداری باید قید کنید که نحوه ارسال نامه صادره به چه صورتی بوده است.

 

یکی دیگر از مواردی که در نامه های اداری مشخص می شود مدارک پیوست نامه ها است. مدارک پیوست در نامه ها بسیار مهم است. اگر نامه صادره شما دارای مدارک پیوستی از قبیل سی دی ، مجله ، کتاب و یا هر چیز دیگری است باید در نامه قید گردد تا گیرنده نامه متوجه باشد که همزمان با نامه باید به مدارک پیوست هم مراجعه نماید.


نرم افزار اتوماسیون اداری ارگس دارای قسمت دبیرخانه می باشد که در آن فرمی جهت ثبت نامه های صادره وجود دارد. در این فرم تمامی مواردی که باید در ثبت نامه صادره رعایت نمایید وجود دارد.

 

نرم افزار اتوماسیون اداری ارگس هم می تواند به صورت مستقل مورد استفاده قرار گیرد و هم می تواند به عنوان یکی از زیر سیستم های نرم افزار حسابداری یکپارچه ارگس باشد.


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در پنجشنبه 4 آذر 1395ساعت 21:13 توسط علی کمانکش | | بازدید : 104

کارتابل نامه ها در اتوماسیون اداری

کارتابل نامه های اداری در نرم افزار اتوماسیون اداری بسیار مهم و حیاتی است. وقتی نامه اداری وارد سازمان می شود آنگاه باید در سازمان گردش پیدا کند. گردش نامه های اداری در سازمان توسط نرم افزار اتوماسیون اداری صورت می گیرد. 

در نرم افزار اتوماسیون اداری کارتابل قلب سیستم است و هر کس بعد از ورود به سیستم اتوماسیون اداری باید وارد کارتابل شده و تمام نامه های اداری خود را ملاحظه نماید. 

امکاناتی که در کارتابل نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد می تواند به شرح زیر باشد:

لیست نامه های اداری ارجاع شده به شخص

اولین چیزی که در کارتابل دیده می شود لیست نامه های اداری است که به شخص ارجاع داده شده است. وقتی کسی نامه ای را به شما ارجاع دهد این نامه وارد کارتابل شما می شود و شما می توانید لیست تمام این نامه های اداری که به شما ارجاع شده است را در کارتابل نامه های اداری ببینید.

رویت نامه اداری

در کارتابل نامه های اداری یکی از امکاناتی که باید وجود داشته باشد بحث رویت نامه های اداری است. با زدن این دکمه نامه اداری را می توانید ببینید و جزئیات آنرا مشاهده نمایید.

در این قسمت باید بتوانید تصاویر پیوست نامه اداری را نیز ببینید. تصاویر و مدارک پیوست نامه اداری هم می تواند به صورت عکس باشد و هم می تواند به صورت فایل های اکسل و word و ... باشد.

یکی دیگر از مواردی که می توانید در این قسمت ببینید تاریخچه گردش نامه های اداری می باشد. تاریخچه نامه های اداری از مواردی است که می تواند برای شما بسیار مهم باشد. با دیدن این تاریخچه در اتوماسیون اداری شما می توانید ببینید که این نامه اداری به چه کسانی ارجاع شده است و چه افرادی چه کارهایی انجام داده اند و چه دستورالعمل هایی روی این نامه  اداری صادر شده است.

یکی از مزایایی که در اتوماسیون اداری وجود دارد همین رویت تاریخچه نامه اداری و دستوالعمل هایی است که بر روی نامه صادر شده است. 

 

ارجاع نامه اداری

ارجاع نامه اداری یکی از امکاناتی است که در کارتابل نامه اداری وجود دارد. در ارجاع نامه شما نامه را به شخص دیگری ارجاع می دهید. ارجاع نامه اداری در اتوماسیون اداری بر اساس ساختار سازمانی صورت می گیرد. در بحث تعریف ساختار سازمانی شما تعیین می کنید که هر شخصی به چه افرادی می تواند نامه ارجاع دهد.

منبع : گروه نرم افزار حسابداری و اتوماسیون اداری ارگس 

این خبر توسط گروه نرم افزار حسابداری و اتوماسیون اداری ارگس برای سایت آماده شده است


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در پنجشنبه 4 آذر 1395ساعت 21:11 توسط علی کمانکش | | بازدید : 101

نقش لینک ها در طراحی سایت

امروز می خواهیم شما را با نقش فوق العاده لینک ها در طراحی سایت و حتی سئو آشنا کنیم. آماده اید؟

لینک ها در طراحی سایت شما نقش خیلی موثری دارند که شما می توانید از آنها برای انتقال کاربر از صفحه اصلی سایت خود به دیگر صفحات وب استفاده لازم را ببرید. اگر لینک ها در طراحی سایت نبودند همه طراحان سایت به مشکل می خوردند و دیگر سایت معنی نداشت و همه مجبور بودند که همه مطالب خود را در صفحه اصلی قرار دهند و چون سایت دیگری یا گوگل نمی توانست به سایت آنها لینک دهد هیچ کس سایتش را نمی شناخت و مجبور بود تبلیغات کند.

اما فعلا لینک ها هستند و ما مجبور به انجام این کار ها نیستیم.

نقش لینک در صفحاتsingle

صفحات single صفحاتی هستند که مطالب سایت شما در آنجا نشان داده می شوند در طراحی سایت نباید این نکته را فراموش کرد که در آخر مطالب مکانی برای مطالب مرتبط قرار دهند. این لینک های مطالب مرتبط بسیار در طراحی سایت و سئو سایت تاثیر زیادی دارد.

نقش لینک در تبادل لینک ها

اگر مدت زیادی است که سایت دارید حتما در بخش نظرات خود دیدید که بعضی ها می گویند بیایید تبادل لینک کنیم. شما در این مواقع باید زرنگ باشید و بروید و سایت آنها را به دقت هر چه تمام تر مشاهده کنید به مطالب ، تعداد بازدید ، رنکینگ الکسا ، محبوبیت او در گوگل و سال تاسیس آن سایت دقت کنید. تعداد بازدید در روز حداقل 100 بازدید از سایت شما بالاتر باشد ، مطالب را به صورت مرتب و به درد بخور بگذارد از یک نکته کلیدی در مطالب استفاده کند. رنکینگ الکسا آن حدود 20000 یا کمتر در ایران باشد. سال تاسیس آن حداقل 2 سال باشد و برای دیدن محبوبیت آن سایت در گوگل نام سایت را در گوگل جستوجو می کنیم اگر سایت اول بود یعنی محبوبیت دارد اگر دوم و یا حتی … بود آن سایت به درد نمی خورد. در تبادل لینک با سایت های دیگر باید زرنگ باشید زیرا با تبادل لینک امتیاز سایت ها نصف می شود یعنی اگر سایت شما 100 و سایت دیگری 120 امتیاز باشد شما 10 امتیاز سود می کنید اما اگر امتیاز سایت شما بیشتر باشد ضرر می کنید

نتیجه : از لینک در طراحی سایت خود استفاده لازم و بهینه را ببرید و در تبادل لینک کوشا باشید.


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در جمعه 14 آبان 1395ساعت 0:54 توسط علی کمانکش | | بازدید : 116

پنج کار برای به دست آوردن اعتماد کاربر

بازدیدکنندگان با دیدن سایت، به سرعت و ظاهر سایت بستگی دارد که کاربر در سایت بماند یا برود. طراحی سایت اصولی و زیبا میتواند به شما حس اعتماد را بدهد، احتمالاً اگر از آمارگیر های پیشرفته در سایت خود استفاده کرده باشید و اصول به دست آوردن اعتماد بینندگان را در طراحی سایت خود رعایت نکرده باشید، فهمیده اید که بیشتر بینندگان تان، یک صفحه از وب سایت شما را بازدید کرده اند و بیشتر از چند ثانیه در سایت شما حضور نداشته اند.

این ثابت شده است که در طول ثانیه اول دیدن یک سایت و قبل از خواندن یک کلمه فکر و عقیده ما در خصوص کیفیت یک مطلب و قابل اعتماد بودن آن در ذهنمان تشکیل می شود. بازدید های کوتاه از یک سایت، نشان دهنده این موضوع است که طراحی سایت شما نتوانسته اعتماد مخاطب را به سایت جلب کند. الان میخواهیم نکاتی را با هم بررسی کنیم که با رعایت آن بتوان بیشترین اعتماد کاربر را در سایتمان داشته باشیم.

 1- به قول های خودتان در طراحی سایت عمل کنید !

شاید این آسان ترین راه برای یک طراحی سایت و اعتماد بازدید کننده هایتان باشد. یک بیننده از شما چه میخواهد؟! اگر قرار باشد سایتتان تا 5 روز دیگر آماده شود، باید طراحی سایت آن تا آن موقع تمام شود و آنچه را که به کاربر سایتتان قول داده اید را بتواند ببیند. همیشه تلاش کنید به قول هایی که به کاربرانتان دادید و می دهید عمل کنید،به علاوه درخصوص ارائه یک مقاله (مطلب) یا امکانات تازه سایت و بسیاری از موارد دیگر که هم به طراحی سایت ربط داشته و هم در آپدیت های آینده محتوایی سایتتان.

مثلاً : یکی از نکات برجسته در جلب اعتماد کاربران یا بینندگان سایت این است که وقتی که باید خبرنامه ای را برای بیننده های سایتتان ارسال کنید، هیچ گاه پیام های تبلیغاتی را در آن قرار ندهید و آن موردی را برای کاربر ارائه دهید که برای آن در خبرنامه عضو شده.

2- طراحی سایت تمیز باشد!

در این مطلب منظور از تمیز بودن طراحی سایت این است که شلوغ و پر رنگ و حاشیه نباشد! اگر شما می خواهید نظر کاربران سایت خود را جلب کنید، تلاش کنید تا رعایت اصول ها مانند ایجاد فضای خالی در سایت، رعایت ترکیب بندی و رنگ بندی متناسب با متون و قابل خوانا بودن محتوای سایت به کاربر را همیشه در نظر خود داشته باشید.

هیچ وقت از زیبایی ظاهری به جای کاربرد استفاده نکنید! ممکن است زمینه کمی با کنتراست پایین تر و نزدیک تر به رنگ متن شما به ظاهر زیبا تر بیاید ولی تا حالا این حالت را با زمانی که تفاوت رنگ زمینه و متن به صورت فاحشی با یکدیگر متفاوت است مقایسه کرده اید ؟! حتما کاربران میتوانند از تظاد بیشتر رنگ سیاه متن و سفید زمینه احساس راحتی بیشتری نمایند این در حالتی است که در برخی از سایت ها، این موضوع جای زیبایی ظاهری ( سلیقه ای ) یک طراحی سایت را می گیرد.

3- در طراحی سایت از عکس استفاده کنید!

سعی کنید برای جلب اعتماد کاربران سایت از عکس های باکیفیت استفاده کنید زیرا باعث جذابیت و با روح جان بودن سایت می شود اما این نکته را فراموش نکنید که عکس ها حتما باید با کیفیت بالا باشند تا کاربر از عکس ها خسته نشود اما این کیفیت نباید به سرعت سایت صدمه ای وارد کند زیرا عکس های با کیفیت معمولا حجم خیلی بالایی دارند.

4- در طراحی سایت به کاربران دروغ نگویید!

به کاربران سایت خود به هیچ وجه دروغ نگویید. زیرا اگر آنها متوجه دروغ شما بشوند باعث می شود که دیگر به سایت شما اعتماد نداشته باشند

5- در طراحی سایت از صفحات تو در تو استفاده نکنید!

یک نکته دیگر در طراحی سایت و سئو این است که از صفحات تو در تو استفاده نکنید که کاربر برای پیدا کردن یک مطلب باید روی چندین لینک کلیک کند تا بالاخره مطلب مورد نظر خود را پیدا کند در این صورت کاربر گیج می شود نه تنها کاربر بلکه بعضی اوقات موتور های جستجو هم مانند گوگل سردرگم می شوند پس طراحان سایت در طراحی سایت خود به این نکته به نظر ضعییف اما پر کاربرد دقت نمایند.

نتیجه گیری : به قول های خود عمل کنیم ، سایتمان را با سلیقه درست کنیم طوری که رنگ ها با موضوع متن مطابقت داشته باشند ، در طراحی سایت از عکس استفاده کنید تا کاربر خسته نشود ، به کاربران سایت دروغ نگویید و در طراحی سایت و سئو از صفحات تو در تو استفاده نکنید که باعث سردرگمی کاربران و گوگل شود.


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در دوشنبه 10 آبان 1395ساعت 18:56 توسط علی کمانکش | | بازدید : 104

سئو چیست؟

سئو در طراحی سایت خیلی مهم است. سئو در واقع مخفف کلمه Search Engine Optimization است که مربوط به موتور های جستجو است. سئو کاراران روی سایت کار می کنند تا سایت را در یک کی ورد (واژه) درل گوگل قوی کنند به طوری که وقتی ما آن واژه یا کلمه را در گوگل وارد کنیم سایت ما در صفحه اول نتایج جستجو باشد. سئو تنها در نوشتن مقالات و … نیست بلکه به نحوه طراحی سایت هم بستگی دارد.

اما نکته دیگری هم هست که ما چه نیازی به سئو یا بهینه سازی سایت در طراحی سایت خود داریم؟

جواب این است که اگر ما یک کالا برای فروش مثلا چمدان داریم با بهینه سازی سایت این امکان وجود دارد که هر کس در گوگل کلمه ی چمدان یا چمدان ارزان را جستجو کند سایت شما در صفحه اول باشد و کاربر روی سایت شما کلیک می کند و محصول شما را خریداری می کند و کسب و کار اینترنتی بسیار خوبی خواهید داشت.

 

چه چیز هایی در سئو سایت موثر هستند؟

متا تگ ها و استفاده از دیسکریپشن و کی ورد در طراحی سایت خیلی در بهینه سازی سایت تاثیر دارد و همچنین مقالات.

مقالات مهم هستند و مهم تر این که شما مقالات را از خودتان بنویسید و از سایت دیگری کپی نکنید اگر گوگل بفهمد که مقاله های شما از سایت های دیگری آمده اند به سایت شما امتیازی نخواهد داد و یا شاید امتیاز منفی هم به سایت شما بدهد و برعکس به سایتی که از آن مطلب آوردید امتیاز بیشتری می دهد.

پس باید در طراحی سایت به بهینه سازی سایت (سئو) خیلی دقت داشته باشد.


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در جمعه 7 آبان 1395ساعت 0:03 توسط علی کمانکش | | بازدید : 111

نرم افزار حسابداری مزایا و فواید - قسمت اول

پيشرفت تكنولوژي باعث شده است که خیلی از زوش های انجام امور تغییر کند. مثلا در قسمت حمل و نقل دیگر کسی با پای پیاده به مسافرت نمی رود . حتی از اسب و گاری هم استفاده نمی کنند. بلکه از خودرو و قطار و هواپیما استفاده می کنند. 

روش انجام امور حسابداری نیز تغییر کرده است. اکنون کسی با چرتکه و دست حساب و کتاب نمی کند و همه از کامپیوتر و فناوری اطلاعات برای انجام حسابداري استفاده می کنند. یک نرم افزار حسابداری یا برنامه حسابداری بر روی یک کامپیوتر نصب کرده و تمام امور حسابداری را با آن نرم افزار حسابداری یا برنامه حسابداری انجام می دهند.

در این مقاله و مقاله های دیگر قصد داریم درباره مزیت های استفاده از نرم افزار حسابداري یا برنامه حسابداری نسبت به روش حسابداری دستي صحبت کنیم. برای اینکه مقایسه خوب و مستدلی بین این دو روش حسابداری داشته باشیم ابتدا باید ببینیم که حسابداری و امور حسابداری چیست و سپس ببینیم که نرم افزار حسابداری یا برنامه حسابداری برای انجام این امور ، چه کارهایی را برای ما انجام می دهند و بعد نتیجه گیری کنیم که استفاده از نرم افزار حسابداری و یا برنامه حسابداری چه مزایایی دارد.

نرم افزارهای حسابداري و یا برنامه های حسابداری زيادي در بازار ایران وجود دارد كه هر كدام از اين برنامه های حسابداری قابليت هاي خاص خود را به همراه دارند. در نتيجه يكي از نكات مهم در انتخاب يك نرم افزار حسابداري، متناسب بودن نسخه برنامه حسابداري با كسب وكار ما مي باشد. این نیز یکی از مواردی است که در این مقالات درباره آن بحث خواهیم کرد.

در این مقالات درباره بهترین نرم افزار حسابداری هم بحث خواهیم کرد. درباره اینکه بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار ما کدام نرم افزار حسابداری است.

برنامه حسابداری معمولا یک برنامه کامپیوتری است که در حال حاضر با تکنولوژیهای جدید برنامه نویسی نوشته شده است و دارای چندین فرم اطلاعاتی است که هر کدام از این فرمها برای نمایش و یا جمع آوری اطلاعات از کاربر هستند.

اولین مزیت استفاده از برنامه حسابداری و یا همان نرم افزار حسابداری بالا بردن سرعت در انجام امور حسابداری است. گرچه بعدا در این مورد به صورت مفصل صحبت خواهیم کرد ولی یک مثال ساده از آن بحث صورت حساب مشتری است. در روش دستی که برنامه حسابداری در کار نبود ، برای حساب و کتاب یک مشتری باید دفاتر کاغذی را مرور می کردیم و حساب یک مشتری را از آن دفتر بیرون می کشیدیم و به وی ارائه می دادیم.

امان از روزی که با یک مشتری به اختلاف می خوردیم. آنگاه باید تمام کاغذها را اعم از فاکتور فروشها و دریافت و پرداخت ها را بررسی می کردیم تا اختلاف با آن مشتری مشخص شود.

اما امروزه در نرم افزار حسابداری و یا برنامه حسابداری بل زدن یک دکمه ، تمام حساب و کتاب مشتری مشخص شده و در یک گزارش می توان همه آنها را پرینت گرفت.

حالا اگر برنامه حسابداری که ما انتخاب می کنیم و از بازار خریداری می کنیم ، برای کسب و کار ما مناسب نباشد ، آنگاه به جای اینکه آن نرم افزار حسابداری و یا برنامه حسابداری ، سرعت گزارش گیری ما را بالا ببرد ، خودش برای ما دردسر ساز است.

فرض کنیم برنامه حسابداری یا نرم افزار حسابداری نامناسبی را تهیه کرده ایم و از شرکتی هم خریداری کرده ایم که پشتیبانی مناسبی ندارد و با یک مشتری به اختلاف بخوریم. آنگاه نرم افزار حسابداری یا برنامه حسابداری یک صورتحساب به ما می دهد و مشتری چیز دیگری و ما نمی توانیم به هیچ صورتی به مشتری ثابت کنیم که حرف ما درست است.

 یکی دیگر از نرم افزار هایی که پیشرفت تکنولوژی آنرا برای ما به ارمغان آورده است و استفاده از آن بسیار بسیار برای کسب و کارها مناسب است نرم افزار اتوماسیون اداری می باشد. 

اتوماسیون اداری باعث حذف کاغذ بازی و بروکراسی های اضافه اداری می شود. اتوماسیون اداری برای ثبت و نگهداری اطلاعات نامه ها و گردش آن نامه ها به صورت الکترونیکی می باشد. 

برای دیدن امکانات سیستم اتوماسیون اداری ارگس و آشنایی بیشتر با این نرم افزار اتوماسیون اداری به سایت شرکت داده پردازان ارگس مراجعه نمایید.

اتوماسیون اداری ارگس


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در جمعه 30 مهر 1395ساعت 14:49 توسط علی کمانکش | | بازدید : 101

طراحی سایت ابتدای کار بازاریابی اینترنتی

طراحی سایت اولین گام در بازاریابی اینترنتی شما می باشد. برای اینکه در اینترنت بازاریابی کنید و دنبال مشتری بگردید باید حتما یک وب سایت خوب داشته باشید. بنابراین طراحی سایت اولین گام در شروع بازاریابی اینترنتی شما خواهد بود.

بعد از طراحی سایت باید محتوای خوب و مفید برای سایت تولید کنید تا مخاطب خود را جذب کنید و وی را متقاعد کنید تا در وب سایت شما مانده و کم کم با خدمات و محصولات شما انس پیدا کرده و از شما خرید نماید.

با ایجاد محتوای جذاب، مفید و مرتبط می‌توانید کاربران واقعی خود را جذب نمایید، اطلاعات مورد نیازشان را در اختیار آنها قرار دهید و کاری کنید که اعتماد آنها جلب شود. بدین ترتیب آنها تبدیل به مشتریان وفادار شما خواهند شد و همواره برای کسب اطلاعات به سراغ شما می‌آیند.

 

یک مثال بسیار خوب از بازریابی اینترنتی بر اساس محتوای خوب و جذاب سایت دیجی کالا است. این سایت در مورد محصولاتی که در سایت می فروشد محتوای بسیار مفیدی را به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد.

 

برای اینکه شما هم بازاریابی اینترنتی موفقی داشته باشید و از رقبا پیشی بگیرید باید از این گزینه کمک بگیرید. در این راستا گروه اینترنتی طراحی سایت ترنم باران می تواند به شما کمک نماید.

گروه ترنم باران در زمینه طراحی سایت ، تولید محتوای خوب و جذاب و خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در خدمت همه شما بازدیدکنندگان است


برچسب ها : , ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در جمعه 30 مهر 1395ساعت 14:47 توسط علی کمانکش | | بازدید : 59

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد